UGS EARTH SCAN TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME

UGS EARTH SCAN TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME

Atatürk, Gaffarefendi Sk. No:13, 34764 Ümraniye/İstanbul, Türkiye Elektronik Yazılım
65,000₺
1 yıl Garanti
Garanti devam ediyor
Güvenli ödeme
Güvenli sipariş
Ücretsiz Kargo

UGS EARTH SCAN Görüntüleme  serilerinin en üst ve en gelişmiş modeli  Profesyoneller için tasarlanmış yüksek bir teknoloji ürünüdür.Toprak altına gerçek zamanlı Auto ve Live Scan uygulayabilmekte ve bugüne kadar kullanılan tüm bildiğiniz cihazları sizlere unutturacak teknolojiye sahiptir.

Kaliteli sensör vasıtası ile bugüne kadar beklenilen en yüksek çözünürlükte görüntü verebilmesi yanı sıra cihazda başka bir özellik olan magnetometer modu ile sesli tarama yapabilmektedir.Bu özellik ile yeterli derinliğe kadar metal ve boşlukların yerini tespit imkanı sağlamaktadır.

UGS EARTH SCAN zemin tarayıcı özelliği taşımaktadır. Size 30mt gibi ciddi bir derinliğe nüfuz edebilen bu cihaz görüntüyü özel geliştirilmiş patentli 3D görüntü sağlamaktadır.

Cihaz bir çok özelliğe sahip olsa bile kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte eğitimleri tarafımızca verilmektedir.Sadece üç tuş ile menü geçişleri sağlanmaktadır.

Ürün teslimatında tablet pc ve aynı zamanda 3D yazılımları yüklü şekilde teslim edilir.

Tanım:

UGS EARTH SCAN manyetik sensör dizilerinden gelen verileri gerçek zamanlı olarak görselleştiren manyetik tarama cihazıdır. Tam adını sensör sayısına göre almaktadır.

Çalışma Modları:

·         3D İmager Canlı Çekim (Live Scan)

·         2D Çekim

·         Otomatik hafızasız çekim

·         Manuel hafızasız çekim

·         Otomatik Hafızalı Çekim

·         Manuel Hafızalı Çekim

·         Magnetometer Sesli Çekim

Magnetometer:

Algılamış olduğu sinyalin şiddetini sayısal ve işitsel olarak kullanıcıya yansıtır. Ortamda eğer manyetik alan şiddetini değiştirebilecek bir anomali mevcut ise bu kullanıcıya görsel ve işitsel olarak ikaz edilir.

 

 

Canlı Çekim:

Bu modda veriler gerçek zamanlı olarak bilgisayara aktarılır.Ekran görüntüsü grafik yukarıdan aşağıya doğru akar ve yürümeyi temsil ettiğinden bu modda kullanıcı sürekli yürümelidir.Yürüdüğünde gerçek zamanlı olarak zeminin manyetik görüntüsü bilgisayar ekranına canlı olarak aktarılacaktır.

Otomatik Hafızasız Çekim:

Bilgisayar ile birlikte otomatik olarak çekim yapılan bölümdür.Bu menüye girerken ileri yöndeki gidilecek adım sayısı cihaza girilir. Bundan sonra her joistik butonuna basıldığında cihaz otomatik olarak girilen adım sayısının en yakın katına kadar otomatik olarak örnek almaya başlar.Aldığı her örnek anında sesli olarak uyarı verir.Kullanıcı bu uyarı sesi ile senkron bir şekilde ileri yönlü adım atar.Kullanıcı istediği zaman joystick butonuna basarak herhangi bir anda çekimi durdurabilir,tekrar başlatabilir.Adım sayısının katına gelindiği anda çekim otomatik olarak duracak ve sesli olarak o yöndeki taramanın bittiği kullanıcıya belirtilecektir.Bundan sonra kullanıcı tekrar yönünü belirleyip joystick butonuna basarak taramayı tekrar başlatmalıdır.Bu çekim modunda hafıza kullanılmamaktadır.Veriler canlı olarak bilgisayara aktarılmaktadır. Bu mod bilgisayar bağlantısı olmadan çalışmaz.

Manuel Hafızasız Çekim:

Otomatik Hafızasız Çekim modundan farkı her adımda bir joystick butonuna basılmasıdır. Özellikle engebeli arazilerde homojen bir görüntü elde edebilmek için bu modun kullanılması tavsiye edilir.

İleri yönlü adım sayısı girildikten sonra artık her bir adımda joystick butonuna basılarak çekim yapılır. Bu çekim modunda da hafıza kullanılmamaktadır.Veriler canlı olarak bilgisayara aktarılmaktadır. Bu mod bilgisayar bağlantısı olmadan çalışmaz.

Otomatik Hafızalı ve Manuel “Hafızalı” Çekim

Önceki iki hafızasız çekim ile çalışma mantığı aynıdır. Farkı ise bu iki mod bilgisayarsız çalışmaktadır. Özellikle bilgisayar taşımanın problemli olduğu bölgelerde kullanılması uygundur. Bu modlarda alınan çekimler cihazın önceden seçilen hafızasına kayıt edilir.Cihaz kapatılsa dahi bu veriler cihazın hafızasından silinmez.Çekim işlemi tamamlandıktan sonra istenilen bir zamanda veriler bilgisayara gönderilebilir

.

Kayıtlı hafızanın Gönderilmesi:(Send Memory)

Hafızaya alınmış verilerin bilgisayara aktarılması amacıyla kullanılır.Gönderilmek istenen hafıza ilk önce seçilir ve sonra bilgisayara gönderilir. Bu esnada cihaz bilgisayar ile bağlantısının olup olmadığını kontrol edecek, bağlantı yok ise bağlantı sağlanıncaya kadar bağlantı kurulmasını bekleyecektir.

Kayıtlı Hafızanın Silinmesi:(Clear Memory)

 

Hafızaya alınmış verilerin silinmesi amacıyla kullanılır.Silinmek istenen hafıza ilk önce seçilir ve sonra silinir. Bu geri dönüşü olmayan bir işlemdir.Bu sebeple dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

DÜNYA DEDEKTÖR

0216 540 17 71

0531 984 35 55

0542 414 28 28

 

Share:

ID: 9996
İlan Tarihi 01/04/2023
İlan Görüntüleme sayısı 116
Üyelik Tarihi 11 ay
Atatürk Mahallesi,Gaffarefendi sokak No:1
905 * * * * * * * * *

Mesaj Gönder

Mesaj Yolla
© 2022 Türkiyeilan - Seriilan sitesi