MEDYUM İLİM HOCA 0542 276 45 67

Hizmetler & Servisler Tamirciler & Yol Yardım Hizmetleri
Profesyönel Danışmanlık

Medyum İlim Hoca Kimdir?

Memleketi Kayseri’ de dünyaya gelmiş olan Medyum İlim Hoca doğumundan bugüne kadar geçirmiş olduğu süre zarfında hep ilmi çalışmalara yön vermiş, kendisini ilme ve insanlara faydalı olma yolunda adamış bir şahsiyettir. Yaşamını her zaman idealleri uğrunda yön vererek geçirmiş olan İlim Hoca birçok zorlukla karşı karşıya kalsa da bu zorlukların üstesinden gelerek hayata sımsıkı bağlanmış, doğuştan gelen ve kendini geliştirerek elde ettiği başarılarla birçok kişiye örnek olmuştur.

Vatan sevdası yüksek derecede olan Medyum İlim Hoca Türkiye’ deki   hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başarmış, mütevazi kişiliğiyle vatansever bir şahsiyettir. En başarılı medyum olarak bilinen İlim Hoca herkesin karşılaşabileceği manevi âlemdeki kötü etki bırakan sorunların çözümü için elinden gelen hizmeti aşkla vermektedir. Yurt dışında da hizmetlerine başlayan Medyum İlim, Mesleğinde ciddi bir yükselişle çok çalışarak ilerlemiş yıllarını vermiş biri olarak sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile çok farklı alanlarda etkili çalışmalar yapabilmektedir.

 

Medyum İlim Hoca bu başarıları nasıl elde ediyor?

 

Medyum İlim Hoca başarılarını kendine özgüveni ve ilmi bilgisine dayanarak elde ediyor ve kazandığı deneyim, teknikler sayesinde insanlara bu bilgileri aktarıyor.

Medyum İlim Hoca’ nın motivasyon teknikleri

Motivasyon teknikleri arasında hocamız öncelikle kendi iç huzurunu sağlayarak diğer yardım talebinde bulunan bireylere aktarıyor. Sonrasında bu motivasyon tekniklerini en etkili şekilde uygulayarak dertlere derman olma yolunda ilerliyor.

Medyum İlim Hoca özel hayatı ile ilgili bilgi vermemektedir

Kendi özel hayatı ile ilgili bilgileri hem kendisi tarafından tasvip edilmediği hem de gerek görmeyip etik olmayacağını düşündüğü için kendisine ait özel hayatındaki bilgileri asla paylaşmamaktadır.

Medyum İlim Hoca Astroloji konusunda uzmandır!

 

Astrolojide insanlar birçok egosunu tatmin etmek için burç yorumlarında günlük haftalık aylık hatta yıllık yorumlarını dikkate alırlar fakat unuttukları bir şey vardır herkes astrolojiyi tam anlamıyla yorumlayamaz. Fakat İlim hocamız bu konudada uzman olarak hünerini ortaya koyar ve düzgün bir şekilde astrolojiyi kullanarak şifreleme metodlarını ortaya çıkarır.

Share:

8691
İlan Tarihi 24/10/2022
İlan Görüntüleme sayısı 255

Mesaj Gönder

Mesaj Yolla
© 2022 Türkiyeilan