JEOGRAND 5 SİSTEM DEDEKTÖR ALTIN VE DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ

JEOGRAND 5 SİSTEM DEDEKTÖR ALTIN VE DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ

Atatürk mahallesi Alemdağ caddesi Avcı Apartmanı no:2, Atatürk, 34764 Ümraniye/İstanbul, Türkiye Elektronik
11,000₺
Güvenli ödeme
Güvenli sipariş
Ücretsiz Kargo
İLETİŞİM
O551 960 13 73
 
 
JEOGRAND
AVRUPA DEDEKTÖR ‘DEN

5 Sistem Bir Arada Dedektör!

 
 
 
AVRUPA DEDEKTÖR’DEN MÜKEMMEL BİR DEDEKTÖR

JEOGRAND 2D EKRANLI DEDEKTÖR

 

DÜNYADA İLK 5 FARKLI SİSTEM TEK EKRANDA JEOGRAND FARKIYLA!

BİR DEDEKTÖR HAYAL EDİN 5 CİHAZ BİR ARADA OLSUN

NEDİR 5 FARKLI SİSTEM, KISACASI SİZ 1 ADET DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ, 1 ADET TEK PARA DEDEKTÖRÜ, PİNPOİNTER CİHAZI, EKRANLI TEK KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI, EKRANLI İKİ KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI, ARTI OLARAK 3 ADET ARAMA BAŞLIĞI İLE BİRLİKTE SINIFININ ÇOK YÖNLÜ KULLANILAN TEK MODELİDİR KISACASI 5 ADET CİHAZI AYRI AYRI ALMAYA KALKTIĞIMIZDA ÇOK CİDDİ BİR MAALİYET ÇIKMAKTADIR. AMA JEOGRAND MODELİ SİZE 5 CİHAZI BİR ARADA SUNMAKTADIR.

ÜSTELİK TEK DEDEKTÖR FİYATINA!

 
 
SİSTEMLERİ TEK TEK İNCELEYELİM
 
 

SİSTEM 1: DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ

 

Bu modda dedektörümüz size daha çok derindeki büyük gömüleri ve yeraltı boşluklarının tespitini yapıp bulmuş olduğumuz hedefleri 2D görüntü ile gösterir.

Hedeflerimizin ayrımı ekranda size Renk, Yazı, Ses ve Grafik ile sunup tahmini derinliğini de Derinlik Hesaplama ekranından cm (santimetre) cinsinden verir.

Demir İptal, Mineral Eleme/Gösterme, Boşluk Test, 9 Kademeli Hassasiyet ve daha birçok fonksiyonel özellikleri derin arama modunda kullanabiliriz.

Bu cihazı size verilen 3 adet arama başlığı ile kullanabilirsiniz.

jeogrand resim 6 (copy)
 

SİSTEM 2: TEK PARA DEDEKTÖRÜ / TEK TEK CİHAZI

 

Jeogrand Dedektör modelinizin 2 adet dedektör barındırdığından bahsetmiştik. Derin arama dedektörü haricinde birde Yüzeysel Dedektör kullanma imkanını sunan Jeogrand size arazide 2 dedektör avantajı sağlayan benzeriz bir üründür.

Yüzey Arama dedektörünün görevi size daha çok yüzeysel Küçük Para ve Objelerin hızlıca tespitini yapmaktır. Bu modda bulduğunuz hedefleri Jeogrand size hem Sesli hem de Rakamsal olarak ayrımını gösterir. Tek Para dedektörünün özelliklerinden biri de size sadece aramak istdediğiniz metalleri seçme imkanı sunmaktır, böylelikle cihazımızı sadece aramak istediğiniz metal gurubuna ayarlayabilirsiniz. Yüzeysel Tek Para/Sikke/Obje/Kalıntı ve Hobi amaçlı aramalar için ekstra ücret ödemeden Jeogrand’ın Tek Para Dedektör modundan faydalanabilirsiniz.

Derin Arama dedektöründe olduğu gibi Yüzey Arama dedektörünüzüde 3 adet arama başlığı ile kullanabilirsiniz.

jeogrand resim 3 (copy)
SAYISAL & RENKLİ AYRIM MODU (DEMİR)
SAYISAL & RENKLİ AYRIM MODU (ALTIN)
SAYISAL & RENKLİ AYRIM MODU (DEĞERLİ)
 

SİSTEM 3: PINPOINTER CİHAZI

 

Jeogrand dedektörünüzü 5 farklı sisteminden biri olan Pinpointer Cihazı olarakta kullanabilirsiniz. Peki pinpointer nedir? Pinpointer özellikle Tek Para avcılarının Yüzey Arama dedektörünü kullanırken küçük metallerin noktalanması amacıyla kullandığı bir sistemdir.

Pinpointer aynı zamanda Kaya Kasaları diye tabir ettiğimiz kaya içerisinde saklanmış paraları eski evlerin içerisinde ŞömineKiler ve Cam Pervaz Altı gibi duvar ve bölme içerisine saklanmış gömülerin noktasal tespitinde kullanılabilir. Bu cihazı Jeogrand dedektörümüz kendi bünyesinde size sunarak ekstra ücret ödemenize gerek bırakmamıştır. (Pinpointer kullanımında Orta veya Küçük arama başlığı kullanılması tavsiye edilir).

jeogrand yüzeysel arama,pinpointer (copy)
 

ALAN TARAMA

 

Jeogrand Dedektör yukarıda incelemiş olduğunuz 3 cihazın haricinde 2 adette Alan Tarama cihazı sunmaktadır. Peki Alana Tarama nedir? Ne işe yarar? Alan tarama cihazı özellikle geniş arazide araştırma yapan definecilerin elindeki dedektörlere veya yeraltı görüntüleme cihazı kullanıcılarına yardımcı olan bir alan daraltma sistemidir.

Kısacası geniş arazide size alanı daraltabilecek Radyestezi ilminin teknolojik bir versiyonudur. Örneğin bir Futbol Sahası büyüklüğündeki alanı dedektör ile adım adım aramak uzun bir zaman alabilir oysa ki alan taramalar size bu tarz bir geniş alanı kısa sürede 3’e 3 veya 4’e 4 bir alana kadar (kullanıcıya bağlı) daraltabilir.

Alan Tarama cihazları Tek Kişilik ve İki Kişilik kullanım sistemi olmak üzere sektörde ayrı ayrı satılmaktadır ve günümüz sektöründe sadece fonksiyonel alan tarama cihazları 5.000 TL – 6.000 TL gibi rakamlara satışı yapılmaktadır. Oysa ki Jeogrand kendi bünyesinde 2 adet Alan Tarama cihazını size ücretsiz sunmaktadır. Böylelikle alan tarama cihazlarına ekstradan ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

ŞİMDİ JEOGRAND DEDEKTÖR MODELİMİZİN İÇİNDEKİ ALAN TARAMA CİHAZLARINI TANIYALIM.

 

SİSTEM 4: TEK KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI

 

Jeogrand yukarıda faydalarını saydığımız alan tarama cihazlarını size bünyesinde sunan benzersiz bir üründür. 5 Cihaz içindeki 5 sistemden biri Alan Tarama cihazıdır.

Tek Kişilik alan tarama; bu modda tek kişilik Jeogrand alan tarama cihazı geniş alandaki hedeflere sizi kısa sürede götürmeyi amaçlar. Bu modda 6 farklı arama modundan istediğinizi seçebilirsiniz, ayrıca tutma aparatlarının içerisindeki bazı Karışımlar ve Numune Tanıtma haznesiyle hata payını en aza indirmeyi amaçlar (lütfen videolara göz atınız).

Kısacası Jeogrand tek kişilik alan tarama cihazı özellikle o gün yanında her hangi bir arkadaşı olmayan kişilerin ve alanı daraltmak isteyen kişilerin tercih sebebidir. %60 performans ile sizi hedefinize kısa sürede ulaştırır.

jeogrand tek kişilik alan tarama cihazı (copy)
 
 
 

SİSTEM 5: İKİ KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI

 

Jeogrand dedektörünüzün 5 sisteminden biri de İki Kişilik alan tarama cihazıdır. Tek Kişilik alan tarama cihazının tüm özelliklerini bünyesinde barındırır. İki Kişilik kullanımlı alan tarama cihazının avantajı özellikle rüzgarlı havalarda Tek Kişilik alan tarmanın kontrolünü yapmakta zorlanan kullanıcılar için avantajlı arama imkanı sunmaktadır.

Bu sistemdeki alan tarama rüzgralı havalarda ve ilk defa alan tarama kullanacak olan amatör kullanıcılara tavsiye edilmektedir. 6 farklı arama modu ve numune tanıtma haznesinde özel karışımlar mevcuttur.

ciftli-alan-tarama
 

JEOGRAND ARAMA BAŞLIKLARI

 

Jeogrand çok yönlü dedektörümüz tam 3 adet arama başlığı içermektedir, arama başlıklarını hem Derin Arama dedektöründe hemde Yüzey Arama dedektörünüzde kullanabilirsiniz.

45cm / 30cm / 18cm ebatlarındaki arama başlıklarını arazide bulunduğunuz ortam koşullarına göre seçim yaparak kullanabilirsiniz. 3 adet arama başlığının 3’ü karada kullanılabilirken 30cm ve 18cm ebatlarındaki arama başlıkları hem karada hem suda kullanılabilir, ayrıca dar alanlarda kalıntı yaşantı yerlerinde çok fazlaca ormanlık alanlarda, yani hareket kabiliyetinin zor olduğu alanlarda yine arama başlıkları bulunulan ortama göre değiştirilerek kullanılabilir.

Jeogrand Dedektör size tam 3 adet arama başlığını sunarak sınıfındaki diğer modellere nazaran farkını açık ara göstermektedir.

BÜYÜK BAŞLIK (45CM)
ORTA BAŞLIK (30CM)
KÜÇÜK BAŞLIK (18CM)
 

 1 – DERİN ARAMA SİSTEMİ

2 – YÜZEY ARAMA SİSTEMİ

4 – PİNPOİNTER SİSTEMİ

5 – TEK KİŞİLİK ALAN TARAMA SİSTEMİ

6 – ÇİFT KİŞİLİK ALAN TARAMA SİSTEMİ 

 
 

Çoklu Dil Seçeneği 

Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra ayrıca ingilizce kullanılabilmektedir. Kullanıcıların talebi üzerine farklı dil seçenekleri de yazılım olarak cihaza yüklenebilmektedir.

alfa-2d-dil-secenekleri-300x54-1
 
 
DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ

Modları & Özellikleri

 
OTOMATİK & MANUEL ZEMİN AYARI
OTOMATİK ZEMİN AYARI MODU
GENEL ARAMA MODU
AYRIM MODU
GENEL ARAMA MİNERAL & BOŞLUK MODU
BOŞLUK TESPİTİ MİNERAL ELEME MODU
DERİNLİK HESAPLAMA MODU
MENÜ
 
YÜZEY ARAMA DEDEKTÖRÜ

Modları & Özellikleri

 
“F” YÜZEY ARAMA GİRİŞ MODU
SAYISAL & RENKLİ AYRIM MODU (DEMİR)
SAYISAL & RENKLİ AYRIM MODU (ALTIN)
SAYISAL & RENKLİ AYRIM MODU (DEĞERLİ)
 
PINPOINTER

Modları & Özellikleri

 
PİNPOİNTER MODUNA GİRİŞ BUTONU
METAL NOKTALAMA ÖZELLİĞİ
 
ALAN TARAMA

Tekli Kullanım

 
“MOD 1” TEK KİŞİLİK KULLANIM
METAL SEÇİM EKRANI
 
ALAN TARAMA

Çiftli Kullanım

 
“MOD 2” ÇİFT KİŞİLİK KULLANIM
METAL SEÇİM EKRANI
 
 

PEKİ JEOGRAND EKRANLI DEDEKTÖRÜN DİĞER ÖZELLİKLERİ NELERDİR

 

1   – JEOGRAND 2D GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖRDÜR.BULUNAN DEFİNELERİN 2D GÖRÜNTÜSÜ,YAZILI,SESLİ,RENKLİ,VE ID RAKAMSAL KİMLİKLE ÇOKLU AYRIM ÖZELLİĞİNDE AYIRIR. FULL OTOMATİKTİR . KULLANIRKEN ZORLANMASSINIZ

2    – JEOGRAND 3 ADET ARAMA BAŞLIĞINA SAHİPTİR. FARKLI DERİNLİKLERDE ÇALIŞMA İMKANINA SAHİPSİNİZ . BU BAŞLIKLARIN 2 TANESİNİ SU İÇİNDE DE KULLANABİLİRSİNİZ

3    – JEOGRAND DEDEKTÖRDE 2 ADET DEDEKTÖR VARDIR HEM DERİN ARAMA HEM YÜZEY ARAMA

4    – JEOGRAND TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ MEVCUTTUR

5    – JEOGRAND OTOMATİK TOPRAK AYARINA SAHİPTİR.

6    – JEOGRAND AYRIM ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. ALTIN -DEĞERLİ -DEĞERSİZ -BOŞLUK VE MİNERAL AYRIMI VARDIR.

7    – JEOGRAND DEDEKTÖRDE DİLERSENİZ DEMİRİ KAPATARAK ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

8    – JEOGRANDIN TEK PARA ARAMA MODUNDA İSTEDİĞİNİZ METALLERİ SEÇEREK ARAMA YAPMA İMKANINA SAHİPSİNİZ. ÖRNEĞİN SADECE ALTIN ARAMAK İSTİYORSANIZ ALTIN ALTINA AYARLAYIP ARAMA YAPABİLİRSİNİZ.

9    – JEOGRAND İLE MEZAR ODA MAHSEN GİBİ BOŞLUK TESPİTLERİ YAPABİLİRSİNİZ

10  – JEOGRAND SİZE BULMUŞ OLDUĞU DEFİNELERİN DERİNLİĞİNİ HESAPLAYARAK EKRANA AKTARIR.

11  –  JEOGRAND MİNERALLİ ARAZİLERDE,TAŞLIK,KAYALIK ALANLARDA EN YÜKSEK PERFORMANSLA ÇALIŞIR . MİNERAL ELEME SİSTEMİ VARDIR.

12 –  JEOGRAND EKRAN ARKASINDA BULUNAN 2 ADET LED İLE GECE KARANLIK ORTAMLARI AYDINLATMANIZI SAĞLAR.

13 – JEOGRAND PİNPOİNTER ÖZELLİĞİ İLE BULDUĞUNUZ HEDEFİ TAM NOKTALAMANIZI SAĞLAR

14 – JEOGRAND HEM DEDEKTÖR HEM ALAN TARAMA OLARAK KULLANILAN DÜNYADAKİ İLK VE TEK DEDEKTÖRDÜR. KENDİ SİSTEMİ İÇERİSİNDE 2 ADET DEDEKTÖR VE 2 FARKLI ALAN TARAMA CİHAZI OLARAK KULLANABİLİRSİNİZ

Share:

ID: 7014
İlan Tarihi 22/06/2022
İlan Görüntüleme sayısı 77
Üyelik Tarihi 7 ay
ATATÜRK MAHALLESİ ALEMDAĞ CADDESİ AVCI APARTMANI NO:2 KAT:2 DAİRE:6 ÜMRANİYE/İSTANBUL
905 * * * * * * * * *

Mesaj Gönder

Mesaj Yolla
© 2022 Türkiyeilan - Seriilan sitesi