İkna bilimi ve telefonda satış pazarlama eğitimi
3.000 TL
İSTANBUL (AVR) / BEŞİKTAŞ / GAYRETTEPE DİKİLİTAŞ MAH.
İlan No
3004
İlan Tarihi
01 Ocak 2019

Açıklama


MÜMKÜN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDEN DE DAHA ÇOK, DAHA KOLAY, DAHA HIZLI SATIŞ NASIL YAPILIR?

 

‘’SATIŞIN PSİKOLOJİSİ’’

 

 

MÜŞTERİLERİ ETKİLEME, İKNA ETME VE KALICI MOTİVASYON SAĞLAMA EĞİTİMİ

 

İnsanların neden satın aldıklarını ve neden satın almadıklarını anlamak başlı başına bir bilim dalıdır. 21.yüzyılın en büyük gücü etkileme ve ikna gücüdür. İkna’yı bilirsen maymuncuk gibi her kapıyı açarsın. ’Büyük Satışçılar İkna Konusunda Ustadırlar.’’

Müşteriler düşünmek istiyoruz, fiyatınız yüksek, ihtiyacımız yok, kullandığımız markalardan şimdilik memnunuz, üst yönetime ilettik, biz sizi arayacağız, araştıracağız, değerlendirme de gibi onlarca itirazlarla gelecekler size..

 

Günümüzde : Pazarlamanın en önemli işlevi olan Satışın etkin bir şekilde yürütülmesi için ise; Müşteri Odaklı Etkin Satış Stratejilerine” ve Satış ve Pazarlama Tekniklerini “bu Zihniyetle” kullanabilen Satış  Sorumlularına ihtiyaç vardır.

 

Bu Eğitimde;

 

 Müşterinin Satın Alma davranışları incelenmekte, Başarılı  bir Satış Görüşmesi’nin yürütülmesi, “Satış Öncesi  Hazırlıklar”; “Satış Sonrası Hizmetler”  ile Telefonda ve  Yüz Yüze Satış’ ın “Çağdaş  ve Profesyonel Satış Stratejileri  ve İkna Teknikleri” ele  alınmaktadır.

 

Öncelikle etkili bir satış sisteminin önemi.

Müşterisinin ne istediğini tam anlayan satışçılar nasıl olunur? Düzenli iş kadını ve iş adamı satışçının enerji planı ve müşterinin satın alma kararlarını hızlandırmak önem arz edecektir.

 

 ERTE EĞİTİM DANIŞMANLIK ŞİRKETİ.

ERCAN TELCİ.

0212 352 29 94

www.satispazarlamegitimi.com

www.ercantelci.com

www.satisegitimiturkiye.com

Beşiktaş-İstanbul
45
kişi tarafından görüntülenmiştir

İlan Hakkında Yapılan Yorumlar
İlana ait yorum bulunmamaktadır

Benzer İlanlar