Bursa Evden Eve nakliyat
1.000 TL
BURSA / /
İlan No
2260
İlan Tarihi
09 Mart 2018

Reklam Alanı...

Açıklama


Evden Eve Nakliyat – Anadolu Transport

1985 yılında başlayan yolculuğumuz, siz değerli müşterilerimiz ile devam ediyor. Evden eve nakliyat hizmetimize, ilerleyen zamanlarda yeni hizmetlerimizi de ekledik. Bursa ilinde başladığımız nakliyat işine, bugün Türkiye’nin her ilinde ve her ilçesinde başarı ile devam ediyoruz. 

Gelişen teknoloji ile beraber, nakliyat sektöründe de birçok değişiklik meydana geldi. Biz bu gelişmelerin gerisinde kalmayarak, sürekli olarak kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. 

Son model araçlarımız ve nitelikli personelimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Geniş ve donanımlı nakliye araçlarımızın yanında ayrıca, asansör aparatı bulunan araçlarımız ile de taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Dar koridorlara sahip olan binalar ve bu binaların üst katlarında bulunan dairelerinde, asansörlü taşıma oldukça kolay bir hale geliyor. 

Geniş bir alana sahip olan asansör platformu ile hem ağır eşyaları, hem de hassas eşyaları kolay bir şekilde nakliye araçlarına taşıyabiliyoruz. 

İşinde uzman olan personelimiz, en son uygulanan taşıma tekniklerini başarı ile uygulayabiliyorlar. Biz bu anlamda personelimize düzenli olarak verdiğimiz, hizmet içi eğitimle destek oluyoruz. Hizmet içi eğitimlerimiz hem personelimize değer katıyor, hem de bizlerin daha da profesyonel bir hizmet vermemizi sağlıyor. 

Taşınmak için gerekli olan malzemeleri, en kaliteli olanlardan seçiyoruz. Bizler için taşınacak eşyalar değerlidir ve zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. 

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz yüzlerce müşteriler arasına her geçen gün yenileri ekleniyor. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için; www.anadolutransport.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizler hakkında merak ettiğiniz soruları; info@anadolutransport.com e-posta adresi üzerinden sorabilirsiniz. 

 
42
kişi tarafından görüntülenmiştir

İlan Hakkında Yapılan Yorumlar
İlana ait yorum bulunmamaktadır

Benzer İlanlar